Hayırlı Olsun Simav'ım

01 Nisan 2022 10:40 Simav Belediyesi 90

Bugün Simav'ımız İçin Tarihi Bir Protokolün Altına Daha İmza Attık.

TOKİ Başkanlığı, Kütahya Valiliği, Simav Belediye Başkanlığı ve S.S Simav Esnaf ve Sanatkarlar Yapı Kooperatifi İle Birlikte Taşınmasına Karar Verilen Simav Oto Sanayi İle İlgili Protokolümüzü TOKİ Başkanlığında İmzaladık Elhamdulillah.

Sadece İlçemizin Değil Çevre İlçeler İle Birlikte Bölgemizin İhtiyaçlarına Cevap Veren Sayılı Sanayi Sitelerinden Olan Simav Oto Sanayimizin Yeni Alanına Taşınması İle Esnaflarımız Günün Şartlarına Uygun, Modern ve Geniş İşyerlerine Kavuşacaklar. Yeni İstihdam Olanakları Sağlanacak Olan Sanayi Sitemizin Taşınması İle Şehrimiz Yeni ve Modern Bir Yerleşim Alanına Kavuşacak.

Projemizin Hayata Geçmesi Talimatını Veren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'a, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Murat KURUM'a, Ak Parti̇ Genel Başkan Yardımcımız Sayın Av. Hamza DAĞ'a, TOKİ Başkanımız Sayın Ömer BULUT'a, Kütahya Valimiz Sayın Ali ÇELİK'e Kütahya İl Başkanımız Sayın Sebahattin CEYHUN'a, Kütahya Milletvekillerimiz Sayın Ahmet TAN, Sayın Av. İshak GAZEL ve Sayın Ceyda Çetin ERENLER'e, İl Genel Meclisi Başkanımız Sayın Musa YILMAZ'a, İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Sayın Murat KOYAK'a, Ak Parti̇ Simav İlçe Başkanımız Sayın Ecz. Ahmet KULAT'a ve Tüm Emeği Geçenlere Teşekkür Ediyorum

Belediye Yazılımı: Simav Belediyesi © Tüm Hakları Saklıdır.